OGŁOSZENIA

Stracili mieszkanie i wszystko, co mieli – pomóżmy rodzinie z Gołdapi odbudować straty!

W niedzielę, 19 listopada 2023 roku, życie rodziny z Gołdapi zostało brutalnie zakłócone tragicznym zdarzeniem – pożarem ich mieszkania. Pani Aleksandra i Pan Filip, wraz z 8-letnim synem Gabrysiem, stracili niemal wszystko. Mieszkali tam niecały rok, wcześniej przeprowadzając remont na własną rękę.

Na szczęście wszyscy członkowie rodziny uniknęli obrażeń cielesnych, jednak straty materialne są ogromne.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy nie tylko meble i sprzęty AGD, ale także ważne dokumenty, ubrania, kosmetyki – dosłownie wszystko, co stanowiło codzienność tej rodziny. Tylko dzięki bardzo szybkiej interwencji straży pożarnej, ogień nie rozproszył się na sąsiednie mieszkania.  To miejsce wymaga teraz pilnego remontu od podstaw, a rodzina zwraca się z gorącym apelem o wsparcie finansowe.

Pojawiła się duża iskierka nadziei, ponieważ jedna z lokalnych firm budowlanych zgłosiła się na jednym z portali ogłoszeniowych, oferując bezpłatny remont mieszkania! To bardzo hojny gest, jednak nadal potrzebne są środki na zakup niezbędnych materiałów budowlanych oraz bieżące potrzeby rodziny.

Każda, nawet najdrobniejsza kwota, jest teraz cenna i potrzebna, aby ta rodzina mogła wrócić do normalności, jesteśmy pełni nadziei, że zdążą jeszcze przed zbliżającymi się świętami.

Osoby chętne do udzielenia pomocy mogą przekazywać środki na specjalnie utworzoną zbiórkę [ link ] która została udostępniona na portalach społecznościowych.