OGŁOSZENIA

Sprzedaj lub kup nieruchomość z Broker Market!

🏡 Zobacz, jak z nami działać i co mamy w ofercie!

Szukasz wymarzonej nieruchomości na terenie Gołdapi lub Polski? Planujesz sprzedaż:

 • Domu
 • Mieszkania
 • Lokalu
 • Gruntu

W naszej ofercie:

 • Całościowa Obsługa i Wsparcie – Będziemy z Tobą od pierwszego kroku aż po sfinalizowanie transakcji.
 • Profesjonalna Sesja Fotograficzna – Przedstawimy Twoją nieruchomość w najlepszym świetle.
 • Unikalne Ujęcia z drona – Pokażemy Twoją nieruchomość z zupełnie innej perspektywy.
 • Uzyskanie Certyfikatu Energetycznego – jako nasz klient masz możliwość zamówienia u nas niezbędnego świadectwa do sprzedaży i najmu nieruchomości w wyjątkowo korzystnej cenie. Poprowadzimy Cię przez wszystkie niezbędne formalności.

Jak wygląda współpraca z nami?

 1. Kontakt: Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i ustalimy dogodny termin spotkania.
 2. Umowa: Prześlemy Ci wzór umowy, która jest krótka, przejrzysta, czytelna, jasna i zrozumiała dla każdego. Będziesz mieć czas na dokładne zapoznanie się z jej treścią.
 3. Spotkanie: Spotkamy się, aby podpisać umowę i omówić szczegóły dalszego działania i współpracy. Zadamy Ci kilka pytań dotyczących nieruchomości i dokładnie ją zbadamy.
 4. Fotografie i nagrania dronem: Przeprowadzimy profesjonalną sesję fotograficzną i nagrania z drona, aby przedstawić Twoją nieruchomość w najlepszym świetle.
 5. Co dalej? Po tych krokach możemy rozpocząć promocję Twojej nieruchomości, prezentując ją potencjalnym klientom, odpowiadając na ich pytania i negocjując warunki sprzedaży.
 6. Wsparcie przez cały proces: Jesteśmy przy Tobie przez cały proces sprzedaży nieruchomości. Nie ponosisz żadnych kosztów w trakcie trwania współpracy. Wynagrodzenie za naszą pracę jest wypłacane dopiero po sfinalizowaniu transakcji, a jego wysokość jest ustalana wspólnie.

Jeśli poszukujesz konkretnej nieruchomości, ale nie możesz znaleźć tej idealnej opcji lub brakuje Ci czasu na przeglądanie ofert, zgłoś się do nas, znajdziemy Twoją wymarzoną nieruchomości na terenie Polski.

Zapraszamy do współpracy, skontaktuj się z nami!

Mailowo: biuro@brokermarket.pl

Telefonicznie: 793 794 015 / 534 061 928

Social Media: