OGŁOSZENIA

Sprawdź się na policyjnym torze przeszkód- kolejne spotkanie z cyklu „Dzień Kandydata”

Już w najbliższą sobotę o godz. 09:00 gołdapscy i oleccy policjanci ponownie organizują cykl spotkań z kandydatami chętnymi do wstąpienia w szeregi formacji. Instruktorzy będą prowadzić zajęcia sportowe, które przygotują rekrutów do pokonania testu sprawności fizycznej.

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku o godz. 9:00, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi oraz w Olecku organizują zajęcia sportowe dla wszystkich kandydatów, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.

Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem dokumentów, masz wątpliwości czy pozytywnie ukończysz etap rekrutacji, jakim jest tor przeszkód – przyjdź i sprawdź swoje możliwości. Spotkanie organizowane jest nie tylko dla kandydatów, którzy myślą o służbie w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi czy Olecku. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia odbędą się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku. W trakcie spotkania instruktor dokładnie omówi poszczególne elementy toru oraz osobiście zaprezentuje technikę prawidłowego sposobu ich wykonania.

Zwróci też uwagę na najczęściej popełniane błędy i udzieli odpowiednich wskazówek. Policyjny trener sprawdzi możliwości kandydatów i poprawi wszelkie błędy techniczne, tak by na właściwym egzaminie poprawnie wykonywali wszystkie ćwiczenia.