OGŁOSZENIA

Sportowe emocje, szczytny cel i świetna zabawa- Charytatywny Mecz Ślepsk Malow Suwałki za nami!

333588590_734179881512578_5758973733067115788_n

Charytatywny mecz Ślepsk Malow Suwałki w hali Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi za nami. Głównym celem wydarzenia była pomoc młodej mieszkance Gołdapi Idze Lelo, cierpiącej na złożoną wadę serca.

W bezpośrednim starciu górą okazali się zawodnicy #TeamKwapisiewicz, którzy pokonali #TeamKuśmierz 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:21) ‼️

MVP spotkania został Miran Kujundzić (#TeamKwapisiewicz), który otrzymał pamiątkową statuetkę z rąk Pawła Papke  wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce mężczyzn.

Przed meczem, Wojciech Winnik prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki przekazał pamiątkowe, spersonalizowane koszulki Ślepska Malow Suwałki, które otrzymali Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto oraz Zbigniew Konobrocki dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Wynik był sprawą drugorzędną, a to z uwagi na prowadzoną tego wieczoru zbiórkę charytatywną na rzecz Igi Lelo, młodej gołdapianki cierpiącej na wrodzone wady rozwojowe serca.

Licznie zgromadzeni kibice wspierali nie tylko rywalizujących na parkiecie siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, ale również dziewczynkę. Bilety na mecz miały formę „cegiełki wsparcia”. Na wszystkich obecnych w hali czekał słodki poczęstunek.

W trakcie wydarzenia wylicytowano m.in. rejs katamaranem wodami jeziora Gołdap, karnet na zajęcia w siłowni, podwójny bilet na tegoroczny finał Ligi Narodów w siatkówce mężczyzn w Gdańsku oraz zestawy kibica Ślepska Malow Suwałki.
Ostatecznie do puszki trafiło 8️⃣4️⃣5️⃣0️⃣,5️⃣3️⃣ złotych! 

 

Fot. Ślepsk Malow Suwalki