OGŁOSZENIA

SP Shots to My- poznaj pakiet świadczonych przez nas usług!

225970505_271313354797625_5155817011784047074_n
Jeśli jeszcze nie wiecie, chcielibyśmy poinformować Was, że SP SHOTS jest częścią naszej społeczności.
 
W zasadzie SP SHOTS to MY !
 
Dzięki bezzałogowym statkom powietrznym można dziś pokazać krajobrazy, budynki, inwestycje, nieruchomości, wydarzenia, miejscowości i miasta z zupełnie innej perspektywy.
 
Czym dokładnie się zajmujemy? 
 
Oferujemy wykonanie ujęć z powietrza:
-zdjęcia i filmy inwestycji;
-dzienniki budowy;
-zdjęcia i filmy nieruchomości;
-zdjęcia i filmy wszelkich innych obiektów.
 
Usługi dodatkowe: 
-obróbka wideo i foto;
montaż gotowych filmów promocyjnych  
 
Wykonujemy również profesjonalne zdjęcia z ziemi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ciekawe pakiety rozwojowe dla firm. Wykorzystując zasięgi naszego portalu zajmujemy się również promocją oraz pomagamy w rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Artykułem sponsorowanym, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie, możesz dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów, z pewnością zwiększy on Twoje zasięgi i poszerzy horyzonty. 
 
Jeśli posiadasz na sprzedaż/wynajem nieruchomość/samochód/działkę skontaktuj się z nami. W dzisiejszych czasach najchętniej przyciągają oko ogłoszenia obszerne w dobrej jakości ujęcia. 
 
Usługi dronem wykonywane są przez licencjonowanego operatora. 
 
Jako niezależny portal informacyjny jesteśmy przede wszystkim dla Was, naszych czytelników. Jesteśmy więc otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje z Waszej strony. Jeśli jest jakieś miejsce/teren/nieruchomość, którą chcielibyście zobaczyć z lotu ptaka i dowiedzieć się o niej ciekawych informacji zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Waszą inicjatywę. 
 
Kontakt możliwy drogą telefoniczną, nr 575-040-607, poprzez nasze Facebookowe konto lub bezpośrednio przez wiadomość prywatną na facebookowym profilu SP Shots.