OGŁOSZENIA

Słodkie upominki, kwiaty, występy pełne magii i wiele więcej

Dom Kultury w Gołdapi w ostatnich dniach rozpieszczał kobiety. Sprawdźcie, jak wyglądały ostatnie przygotowane atrakcje.


Wieczór 7 marca z okazji Dnia Kobiet był pełen magii i inspiracji, dzięki montażowi słowno-muzycznemu pt. „Okiem Kobiety”. Na scenie wystąpili utalentowani uczestnicy pracowni teatralnej, wokalnej i muzycznej, zachwycając swoim talentem i zaangażowaniem.

Dom Kultury nie zapomniał o kobietach, które na wejściu zostały obdarowane słodkimi upominkami, serdecznymi życzeniami oraz pięknymi kwiatami wykonanymi przez Pracownię Rękodzieła Artystycznego Domu Kultury w Gołdapi oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi.


Natomiast 8 marca Dom Kultury w Gołdapi miał przyjemność gościć kobiety w pracowni rękodzieła artystycznego na wyjątkowych warsztatach z rysunku botanicznego, które poprowadziła graficzka i ilustratorka Pani Paulina P. Nowacka! 

To był niezwykły wieczór pełen talentu i pasji. Wszystkie uczestniczki spotkania mogły delektować się tworzeniem pięknych rysunków roślin pod czujnym okiem Pani Pauliny. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii.