Sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia sklepów, niektóre będą czynne przez całą dobę

W Polsce sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia swoich sklepów. To reakcja w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Takie zmiany nastąpią w poszczególnych sklepach:
- W sieci sklepów Biedronka od 2 kwietnia w całej Polsce będą czynne w godzinach 6.00-24.00. W dniach 7-10 kwietnia będą zaś czynne przez całą dobę. W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani,
- Lidle będą otwarte od 6.00 do 24.00, ale w kilku miastach w kraju część sklepów otwarta będzie całodobowo,
- o zmianach poinformował też Kaufland, od 2 kwietnia sklepy sieci otwarte będą od godz. 6.00 do 23.00.
Sieci handlowe wprowadzają zmiany, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Od 1 kwietnia w sklepie może przebywać w danym momencie trzy razy więcej klientów niż jest w nim kas. Liczba ta dotyczy wszystkich kas, nie tylko czynnych w danym czasie.
Reklama
Komentarze