OGŁOSZENIA

Siatkarze SP 3 zdobywają 12. miejsce w Polsce!

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi zajęła doskonałe 12. miejsce w Polsce podczas Finału Krajowego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „Czwórek” Chłopców, który odbył się w Głuchołazach. (1-4 czerwca br.)

Chcielibyśmy gorąco pogratulować Mikołajowi Rawinisowi, Tomaszowi Pańczukowi, Oliwierowi Żbikowskiemu, Michałowi Sadowskiemu, Bartoszowi Kliszowi, Nikodemowi Juklewiczowi, Tymoteuszowi Kołodziejowi, Juliuszowi Buraczewskiemu, Dawidowi Jaźwińskiemu i Radosławowi Rzędzianowi.

Podopieczni trenera Łukasza Tarasiewicza stanęli twarzą w twarz z wybitnymi drużynami z całej Polski, pokazując niesamowitą determinację i sportowe umiejętności na parkiecie hali „Banderoza”.

Nasi siatkarze stoczyli wyrównane pojedynki z zespołami z Wrocławia, Nysy, Krakowa, Sulechowa, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdańska, Bydgoszczy i Rzeszowa. Ich udział w Wielkim Finale Ogólnopolskiego Festiwalu Szkolnego to już samo w sobie ogromny sukces i niezwykła przygoda dla tych młodych sportowców, którzy musieli pokonać ponad 700 km, aby dotrzeć do Głuchołaz.

Jest to zasługa nie tylko zawodników, trenera i rodziców, ale także osób, które wsparły finansowo wyjazd do Głuchołaz. Szczególne podziękowania dla Anny i Krzysztofa Rawinisów, Marka Słowikowskiego (Zakład Ogólnobudowlany), Karoliny Rzędzian, Tomasza Luto, Mariusza Szczepańskiego, Zdzisława Galińskiego (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej), Marty i Tomasza Brzezińskich (Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych), Marzeny i Wojciecha Potepy, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej, Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do przygotowania i zakupu słodyczy na kiermaszu w szkole.