Sanatorium Uzdrowiskowe wznawia działalność

Sanatorium Uzdrowiskowe wznawia działalność źródło zdjęcia:

Sanatorium Uzdrowiskowe w Gołdapi wznawia działalność 11.03.2021 r. W zakresie realizacji skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia. Do Gołdapi wrócą kuracjusze. Ponadto WITAL oferuje komercyjne pobyty lecznicze. Nowością jest pakiet PO COVID-19. 

POBYT REHABILITACYJNY DLA OZDROWIEŃCÓW PO COVID – 19

Pakiet dedykowany jest dla wszystkich osób, które przeszły COVID-19. Specjalistyczny program rehabilitacyjny ma na celu zniwelowanie pochorobowych powikłań, często związanych z zaburzeniami ciśnienia krwi, zakrzepami zatorowymi, zmniejszeniem wydolności oddechowej oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Doświadczona kadra i sprzęt diagnostyczny pozwolą na przeprowadzenie u pacjentów badań.

Rehabilitacja ozdrowieńców oparta będzie na indywidualnie dobranych zabiegach ( w tym tlenoterapii, inhalacji, zabiegach poprawiających ogólną wydolność organizmu) oraz kuracjach opartych o naturalne surowce lecznicze. Ozdrowieńcy mogą liczyć również na wsparcie psychologa – konsultacje i warsztaty z psychologiem pomogą uporać się z poczuciem lęku, niepewności i izolacji oraz odzyskać równowagę psychiczną po pobycie w szpitalu.

Ozdrowieńcom w rekonwalescenci sprzyjają walory uzdrowiskowe Uzdrowiska Gołdap w otoczeniu lasów sosnowych w najbliższym sąsiedztwie dzielnicy uzdrowiskowej, w skład której wchodzą tężnie solankowe, pijalnia wód mineralnych i leczniczych oraz grota solna.

 

Więcej: uzdrowiskogoldap.pl/2021/03/01/sanatorium-wznawia-dzialalnosc-11-marca

Komentarze    Brak komentarzy