OGŁOSZENIA

Samochód uderzył w przydrożne drzewo

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę (03.12.2023r. ) kilkanaście minut przed godziną 20:00. Wtedy to oficer dyżurny gołdapskich policjantów został poinformowany, że w Gołdapi przy ulicy Wczasowej samochód uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce natychmiast ruszyli policjanci ruchu drogowego, którzy wraz z technikiem kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 21-letnia kierująca audi nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych. Następnie straciła panowanie nad pojazdem po czym uderzyła w drzewo znajdujące się po lewej stronie jezdni.

W pojeździe podróżowały łącznie cztery osoby, wszystkie były trzeźwe. Jeden z pasażerów został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. Dalsze postępowanie pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Policja apeluje o rozwagę na drodze i o zachowanie szczególnej ostrożności. Ograniczona widoczność i śliska nawierzchnia powodują podwyższone ryzyko zdarzeń zarówno pieszym jak i kierowcom!