OGŁOSZENIA

Sale konferencyjne w Olsztynie – wybór idealnego miejsca na biznesowe spotkania

Konferencje i spotkania biznesowe to ważne wydarzenia, które często rzutują na dalsze współprace i rozwój firmy. Dbając o jej wizerunek, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na organizację tego typu wydarzeń poza miejscem pracy. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań idealnego miejsca, to naszą propozycją jest HP Park Hotel w Olsztynie, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających. A to dlatego, że posiada doskonale wyposażone sale, z których roztaczają się piękne krajobrazy, a do tego oferuje przepyszne menu.

Sale szkoleniowe w Olsztynie i ich wyposażenie

Aby spotkanie przebiegało w pełni profesjonalnie, niezwykle ważne jest to, żeby sala była odpowiednio wyposażona. Jeśli chodzi o sale konferencyjne Olsztyn, to posiadają one wszystko to, co jest niezbędne podczas konferencji czy szkolenia. A zatem do standardowego wyposażenia zalicza się: ekran, projektor, flipchart, odtwarzacz DVD, a także mikrofon i odpowiednie nagłośnienie. Ponadto każda sala jest klimatyzowana oraz istnieje możliwość jej zaciemnienia. Na terenie obiektu znajduje się 7 sal, które są w stanie pomieścić od 30 do 350 uczestników. Znaczącym atutem jest też to, że sale zlokalizowane są w Hotelu HP Park Olsztyn, dzięki czemu mogą odbywać się w nim kilkudniowe szkolenia.

Indywidualna oferta cateringowa

Obowiązkowym elementem każdej konferencji jest m.in. przerwa kawowa i możliwość konsumpcji smacznych przekąsek. To właśnie ta część dnia jest przez wielu najbardziej wyczekiwana. Decydując się na organizację wydarzenia biznesowego w HP Park, można być spokojnym o to, że menu zrobi prawdziwą furorę. Zadba o to wybitny Szef kuchni, który pomoże stworzyć indywidualne menu cateringowe – uwzględniające charakter spotkania i liczbę uczestników. Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz chcących sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych sal zapraszamy na stronę hotelu https://hotelepark.pl/olsztyn/biznes/sale-biznesowe. Gwarantujemy profesjonalny personel oraz perfekcyjne zaplecze techniczne i gastronomiczne!

Zarezerwuj wybrane przez siebie sale szkoleniowe w Olsztynie i zorganizuj najlepsze wydarzenie w historii firmy!