OGŁOSZENIA

Repertuar kina na ten weekend

Kino-Kultura-pd599vb1hqv58yfvz42o5d1gpo94s0becdaor4treo

Na ten weekend Kino Kultura w Gołdapi przygotowało ciekawe propozycje seansów. 

W sobotę i niedzielę znajdzie się coś dla dzieci i rodziców- o godzinie 15:00, bajka o odwadze i nadziei- „Gdzie jest Anne Frank?”. Kitty, zmyślona przyjaciółka Anne Frank, budzi się w niedalekiej przyszłości w jej domu. Ponieważ jest przekonana, że Anne żyje we współczesnym świecie, postanawia ją odnaleźć.

O godzinie 17:00 w sobotę i w niedzielę emitowany będzie film z Nicolasem Cage’em –„Nieznośny ciężar wielkiego talentu”. Potrzebujący zastrzyku gotówki hollywoodzki gwiazdor Nicolas Cage przyjmuje zaproszenie do posiadłości tajemniczego milionera, nie podejrzewając, że staje się uczestnikiem bardzo niebezpiecznej gry.

Ostatni zaplanowany seans wyświetlany będzie dwukrotnie o godzinie 19:15. Jest to polski film „Piosenki o miłości”, w roli głównej z Justyną Swies oraz Tomaszem Włosokiem.

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?