OGŁOSZENIA

Repertuar Kina na Sobotę i Niedzielę

Serdecznie zapraszamy do Kina Kultura w ten weekend! W sobotę i w niedzielę do obejrzenia będzie komedia animowana oraz film z kultowej serii Top Gun.

Pierwszy seans ,,Pan Wilk i Spółka. Bad Guys” emitowany o godzinie 14:00 i 16:00. 

Jest to nowa komedia animowana ze studia DreamWorks Animation, oparta na serii książek autorstwa australijskiego pisarza, Aarona Blabeya, która była na szczycie bestsellerów New York Timesa. Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, Pan Rekin, Pan Prania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula.

Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie, zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę, aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami.

Czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami, kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu ??

Druga propozycja to ,,Top Gun: Maverick”  w godzinach 18:00 i 20:30.

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było.

Spotyka porucznika Bradleya „Roostera” oraz syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose’a”.

Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

Zachęcamy do spędzenia czasu w naszym kinie!!

Rol-Masz
Sauna
Eko-pal
PK Serwis 2023
Proniek
Beauty Space