OGŁOSZENIA

Repertuar Kina Kultura na ten weekend !

Projekt bez tytułu

Dziś i jutro w repertuarze Kina Gołdap jak zwykle znajdziemy coś zarówno dla młodszych jak i dla starszych widzów. 

O godzinie 15:00 przed ekranem mogą zasiąść najmłodsi widzowie. Czekać będzie na nich film animowany, pt. „Pies w rozmiarze xxl”

OPIS: Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

O godzinie 17:00 wyemitowany zostanie film pt. ,,NOTRE-DAME płonie” twórcy jednego z największych reżyserów współczesnego kina Jean-Jacquesa Annaud. 

OPIS: Świat obiega dramatyczna wiadomość: paryska katedra Notre-Dame płonie! Nie tylko katolicy wstrzymują oddech obserwując setki strażaków stających do walki z żywiołem. Warunki są niezwykle trudne, ponieważ ogień rozprzestrzenia się na trudno dostępnym poddaszu, a stawka ogromnie wysoka, bo chodzi nie tylko o ocalenie jednej z najwspanialszych budowli sakralnych na Ziemi, ale także bezcennych relikwii. W skarbcu katedry przechowywana jest między innymi korona cierniowa Chrystusa. Czas ucieka, a sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Dach budowli lada chwila runie i pogrzebie ludzi i bezcenne skarby. 

Następnie, o godzinie 19:30 emitowany będzie wielki finał bestsellerowego cyklu opowieści, który w polskich kinach zgromadził dotąd prawie MILION widzów: ,,After 4:bez siebie nie przetrwamy”

OPIS: Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat?