OGŁOSZENIA

Repertuar Kina Kultura na ten weekend!

dom kultury, kino (1)

Dziś i jutro w repertuarze Kina Gołdap jak zwykle znajdziemy coś zarówno dla młodszych jak i dla starszych widzów.

O godzinie 15:00 przed ekranem mogą zasiąść najmłodsi widzowie. Czekać będzie na nich film animowany, pt.DAGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER

OPIS: Młody szermierz Dogtanian, po dołączeniu do legendarnych Muskehounds, broni króla przed zakusami złego kardynała Richelieu, chcącego przejąć władzę.
 
Następnie, o godzinie 17:00 emitowany będzie film: DETEKTYW BRUNO
 
OPIS: Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny.
 
Ostatni film będzie emitowany o godzinie 19:30: TOP GUN- MAVERICK.
 
OPIS: Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.Staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose’a” Bradshawa. Nick zginął podczas jednej z misji.
Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.