OGŁOSZENIA

Repertuar Kina Gołdap

kgklfulyfulu

Tradycyjnie, o godzinie 15 na seans możecie zabrać lub wyprawić wasze małe pociechy. Na ekranie dla młodszych widzów będzie emitowana bajka, pt. „Nasze magiczne Encanto„

To produkcja wytwórni Walt Disney Animation Studios, opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów mieszkającej gdzieś daleko w górach Kolumbii i o jej magicznym domu w tętniącym życiem, cudownym miasteczku Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie nadprzyrodzonymi darami, od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie – poza Mirabel. Mimo to, gdy okazuje się, że czarodziejskim mocom Encanto zagraża niebezpieczeństwo, Mirabel dochodzi do wniosku, że właśnie ona, jedyne zwyczajne dziecko Madrigalów, jest ostatnią nadzieją swej nadzwyczajnej rodziny.

A wieczorem, gdy dzieci już zasną – seans dla tych starszych.

O godzinie 19.15 będziecie mogli zobaczyć „Dom Gucci„. Film jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Drodzy czytelnicy życzymy wam miłego i spokojnego weekendu !