OGŁOSZENIA

Repertuar Kina Gołdap

Kino-Kultura-p80jjm1mnlneho59xuv895r44qczvql7kltme15b0g-pp1n0bgmv9s7gsyies49e06mz4mofu5k6cyqem9xj4

Dziś i jutro w repertuarze Kina Gołdap jak zwykle znajdziemy coś zarówno dla młodszych jak i dla starszych widzów. Tym razem będą to aż 3 pozycje!

W sobotę oraz niedzielę o godzinie 15;00 przed ekranem będą mogli zasiąść najmłodsi widzowie. Czekać będzie na nich film animowany, pt.„Buzz Astral”. 

„Buzz Astral” to nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem zabawki – aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów. Na czele projektu stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?” (2016), Angus MacLane. Za produkcję odpowiedzialna była Galyn Susman („Toy Story: Prehistoria, 2014”)

Następnie, o godzinie 17;00 emitowany będzie film, pt.” Żywy”. 

„Żywy” to prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie. ” 

Ostatnia produkcja emitowana będzie o godzinie 19;00. Tym razem propozycja dla fanów horrorów! 

„Men” to film przedstawiający historię kobiety, która po śmierci męża wyjeżdża na samotne wakacje do angielskiej posiadłości, gdzie ma nadzieję pozbyć się prześladujących ją wspomnień. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie daje jej spokoju. Narastający niepokój młodej kobiety zaczyna przeradzać się w prawdziwy koszmar, który wypełnią jej najbardziej przerażające wspomnienia i lęk. 

Życzymy udanego weekendu!