OGŁOSZENIA

Repertuar Kina Gołdap

dom kultury, kino (1)

Brak planów na weekendowe popołudnie? 

Przedstawiamy w takim razie repertuar Kina Gołdap na dziś oraz niedzielę. 

O godzinie 15;15 oraz o 20:00 emitowany będzie film, pt. ” Morbius „. 

W postać enigmatycznego antybohatera – Michaela Morbiusa – wciela się laureat Oscara- Jared Leto. Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…]

Natomiast o godzinie 17:30 zarówno dziś jak i w niedzielę na ekranach będziemy mogli zobaczyć produkcję, pt. ” Zaginione Miasto”.

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na których okładkach występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści.

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać. W komedii przygodowej zobaczymy również Brada Pitta.