OGŁOSZENIA

Rata stała jak skała? Z Alior Bankiem zmienne oprocentowanie ciebie nie dotyczy!

Wiele rzeczy zmienia się nieustannie. Dlatego dobrze mieć coś stałego, gwarantowanego jak raty naszej pożyczki. Niewzruszone niczym skała.

W ramach Pożyczki z gwarancją nasz bank udziela kredytu od 500 do 70 000 zł, a okres spłaty może wynieść od 3 do nawet 5 lat. Średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1 tys. zł wynosi 7 zł (RRSO 16,11%).

Ważną cechą produktu jest gwarancja raty, która nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania.

Dzięki temu klient, który zawrze z bankiem umowę o pożyczkę z gwarancją może zaplanować swoje wydatki, a także zyskać poczucie bezpieczeństwa w kontekście spłaty rat.

Naszą ofertę wyróżnia również to, że mamy możliwość przeniesienia dotychczasowych kredytów (zobowiązań klient z innych banków ze stałym oprocentowaniem do 10 lat).

Jak to wygląda?

Klient przynosi umowy zobowiązań lub pobieramy je w bankowości sprawdzamy warunki, koszty dotychczasowych zobowiązań i informujemy o możliwości należnego zwrotu. Sprawdzenie takiej oferty oczywiście do niczego nie zobowiązuje. Nasz bank konsolidując zobowiązania nie nakłada prowizji i klient ma gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres kredytowania.

 W związku z ciągłymi podwyżkami oprocentowania nasz bank wychodzi naprzeciw i oferuje klientom finansowy spokój po skorzystaniu z naszej oferty podwyżki oprocentowania nie dotyczą naszych klientów.


Oto fakty dotyczące naszej oferty pożyczki:

• stałe oprocentowanie – nawet przez 5 lat,
• 7 zł – średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1000 zł,
• kwota pożyczki do 70 tys. zł,
• okres spłaty od 3 do 5 lat,
• na dowolny cel

Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 70 000 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych w placówkach Alior Banku SA.

Nie czekaj – już dzisiaj wybierz się do placówki Alior Bank SA i sprawdź swoje możliwości oraz zasięgnij rady specjalistów.

Nasza placówka:

Alior Bank
ul. Paderewskiego 1/2
19-500 Gołdap

Serdecznie zapraszamy !

Rol-Masz
Proniek
Rostek, Rawinis
Eko-pal
Drzewka Perfekt Abies
Ubezpieczenia
Fotowoltaika
PK Serwia
Niebo w Gębie