OGŁOSZENIA

Rafał Iwaniuk i wielu wspaniałych aktorów wystąpią dla Was w GOŁDAPI!

Wielu z Was z pewnością widziało, oglądało lub chociaż słyszało o tym, że gołdapianin P. Rafał Iwaniuk występuje na deskach teatru, a także na małych i dużych ekranach. Z biegiem lat, ról jest coraz więcej!

Tym razem będziecie mogli zobaczyć występ P. Rafała na żywo w naszym mieście! Oczywiście u jego boku nie zabraknie wielu znanych i utalentowanych postaci.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi poinformował, że dzięki współpracy z Agencją Artystyczną Diabeł będziecie mogli zobaczyć gołdapianina ” w akcji” i to na żywo!

Weekend z R. „A Surfeit of Lovers”to mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się, że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarice, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarice musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Nie czekaJ i zaopatrz się w bilety!

Online na stronach:

Stacjonarnie w Central Park, Plac Zwycięstwa 23 (od dziś – 10.08).

Spektakl odbędzie się oczywiście w hali sportowo-widowiskowej OSIR GOŁDAP 29 września o godzinie 19:00.

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Rol-Masz