OGŁOSZENIA

„Przystojniaczek” przyciągnął bardzo liczną publiczność

„On i ona spotykają się po latach, by w ciągu jednej nocy przywołać wspomnienia, może odbudować dawną bliskość, może rozliczyć przeszłość, a może zbudować wspólną przyszłość? Oboje jednak mają już za sobą sporo doświadczeń z dorosłego życia. Czy uda im się podążyć za marzeniami z młodości? Maria i Diego stają przed poważnym wyzwaniem…”. Jest to krótki opis sztuki teatralnej, którą miała okazję wysłuchać bardzo licznie zgromadzona publiczność w Bibliotece Publicznej w Gołdapi, w ramach imprezy Kierunek Gołdap.
 

Teatr przy stoliku od lat wpisuje się w kalendarz wydarzeń biblioteki. Tym razem gościliśmy aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie ze sztuką Carlesa Alberoli pt.: „Przystojniaczek”. Czytający: Agnieszka Giza- Gradowska i Paweł Parczewski doskonale wcielili się w swoje role, oddając klimat i atmosferę prezentowanej sztuki.
Aktora, poza sceną teatru możemy zobaczyć w telewizji w serialu „Policjantki i policjanci”.

Teatr przy stoliku odbył się w ramach realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi projektu BLISKO pod nazwą „SPOTKAJmy się w bibliotece”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”