OGŁOSZENIA

Przy użyciu igieł i strzykawek powstały… kwiaty 3D!

Podopieczni Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Gołdapi wzięli udział w warsztatach artystyczno- kulinarnych w ramach programu „Rozwijam skrzydła”. Warsztaty polegały na  malowaniu jadalnych kwiatów 3D w galaretkach spożywczych.

Wszyscy uczestnicy robili to po raz pierwszy. Na początku wydawało się to trudne, jednakże po przełamaniu stresu wszystko wyszło każdemu przepięknie. Świat projektowania 3D pozwala wykazać się szeroką wyobraźnią oraz kreatywnością.

Powstały piękne kwiaty 3D przy użyciu specjalnych narzędzi- igieł i strzykawek. Materiały wykorzystywane podczas warsztatów wykonane są z naturalnych barwników, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa.

Do zrobienia kwiatka 3D potrzeba dużo precyzji, skupienia oraz cierpliwości. Uczniowie fantastycznie poradzili sobie z nie lada wyzwaniem. Poza techniką tworzenia arcydzieł uczestnicy wykreowali w sobie umiejętność twórczego myślenia, odkryli talent artystyczny oraz rozwinęli zdolność manualną.

Nowe doświadczenia i pokonanie własnych barier wywołały uśmiech i radość wśród uczestników. Na koniec każdy mógł skonsumować wykonane przez siebie GalaretkoweLOVE.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Gołdapi