OGŁOSZENIA

Przedszkolaki z Grabowa z wizytą u Świętego Mikołaja

22 listopada przedszkolaki z grupy: 3-4 oraz 5-6 latków wybrały się na wycieczkę do Przystani Świętego Mikołaja „Gwarek” w Pięknej Górze nieopodal Giżycka.

W tym magicznym miejscu, w którym świat wygląda jak z baśni nasze dzielne przedszkolaki wędrowały przez świąteczną galaktykę, pokonywały trudności, zaliczały zadania, aby dotrzeć do Świętego Mikołaja. Wskazówek i objaśnień udzielał wesoły i przesympatyczny Elf.

Wśród przygotowanych zadań były wyścigi prezentów, przejście przez laserowy tunel na czas czy też wyścigi w skuterach śnieżnych przez lodową krainę. Świąteczny globus przeniósł nas do kopuły, gdzie można było obejrzeć edukacyjny film o galaktyce. Wszystkie trudności zostały pokonane, zadania zaliczone, a uwieńczeniem całej wyprawy było spotkanie ze Św. Mikołajem.

Przedszkolaki zostały przebadane „grzecznościomierzem” i teraz każdy może spokojnie czekać na podarunek 24 grudnia. To był niesamowity czas, pełen wrażeń i dobrej zabawy. W świetnych humorach przedszkolaki wróciły do swoich kochanych mam. Nad całą wycieczką opiekę sprawowały wychowawczynie oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami.