Przedsiębiorcy z branży fitness będą protestować pod Sejmem

Przedsiębiorcy z branży fitness będą protestować pod Sejmem źródło zdjęcia:

Branża fitness nie zawiodła podczas pandemii… natomiast nasz rząd zawiódł na całej linii. Od soboty 17.10.2020 niezależnie od strefy planowane jest zamknięcie siłowni, klubów fitness (…). Nie ma to zgody nikogo z nas, nie ma ku temu żadnych podstaw – zapowiedzieli organizatorzy protestu.

W przypadku braku wypracowania wszelkich rozwiązań, pozostaje Nam protest, gdzie w sobotę nasza branża będzie musiała się pojawić pod Naszym Sejmem w Warszawie. Do do końca dnia przekażemy czy udało się wypracować jakiekolwiek porozumienie czy też nie.

W przypadku braku wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, musimy stanąć zjednoczeni w Warszawie oraz przedstawić wspólnie nasze postulaty dot. pozostawienia naszej branży otwartej. Zamknięcie oznacza dla większości z Nas definitywny koniec.

Nie ma na to zgody. Szczegóły będziemy przedstawiać na bieżąco. Uruchomiliśmy wsparcie ze strony wszystkich organizacji oraz kontaktów bezpośrednie w Sejmie w celu powstrzymania tej chorej decyzji!

Ogólnopolski straj rozpoczyna się jutro o 10.00 przy Placu Zamkowym w Warszawie. Pod wydarzeniem na Facebooku swój udział zapowiedziało już 2,2 tys. ludzi. Takiemu rozwojowi wypadków sprzeciwiają się nie tylko właściciele klubów, ale i klubowicze, którzy bardziej od koronawirusa obawiają się ponownej izolacji.

Jutro o godz. 10:00 będziemy organizowali telekonferencje z przedstawicielami innych organizacji naszej branży, w…

Opublikowany przez Polska Federacja Fitness Czwartek, 15 października 2020

Komentarze    Brak komentarzy