OGŁOSZENIA

Pożar zniszczył im dorobek- POMÓŻMY ODBUDOWAĆ GOSPODARSTWO!

Wszyscy znamy uczucie bezradności i bezsilności w obliczu nieszczęścia. Dlatego dzisiaj zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla rodziny, która w wyniku nagłego pożaru została pozbawiona swojego życiowego dorobku.

https://zrzutka.pl/

Do pożaru doszło w nocy z 2.06. Pożar objął gospodarstwo zniszczył budynki gospodarcze, warsztat, garaż, stodołę i kurnik. Nawet dom, który również ucierpiał, jest teraz w stanie wymagającym naprawy. Sytuacja jest poważna i po raz kolejny potrzebna jest solidarność mieszkańców.

Choć ubezpieczenie w pewnym stopniu pomoże, rodzina musi teraz zmagać się z biurokracją i walką o odszkodowanie. Straty oszacowano na niemal 900 tysięcy złotych. Ta kwota może wydawać się przytłaczająca, ale nawet najmniejszy wkład może okazać się bezcenny dla tej rodzinny w potrzebie.

Największym ciosem jest utrata narzędzi, które były nieodzowne do pracy jako rolnik i osoba zajmująca się pracami budowlanymi. Ogień pochłonął wszystkie narzędzia, od najmniejszych śrubokrętów po sprzęty przemysłowe, samochód, materiały budowlane, zboże. Bez tego niemożliwe jest kontynuowanie pracy i utrzymanie rodziny w nadchodzącym sezonie letnim. Twoje wsparcie może dać im nadzieję na nowy początek.

Każda darowizna, niezależnie od jej rozmiaru, udostępnienie zbiórki dalej- mają ogromne znaczenie. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na odbudowę gospodarstwa i zakup nowych narzędzi, aby mężczyzna mógł wrócić do pracy i zapewnić bezpieczeństwo dla swojej rodziny.

Wasza pomoc nie tylko pomoże tej rodzinie, ale również okaże, że dobroć i empatia nadal istnieją w naszym społeczeństwie. To jest moment, w którym możemy się zjednoczyć i pokazać, że jesteśmy gotowi wspierać tych, którzy znaleźli się w potrzebie.

https://zrzutka.pl/