OGŁOSZENIA

Poszukiwany listem gończym gołdapianin ukrywał się w Łodzi

Determinacja gołdapskich kryminalnych i przeprowadzone przez nich działania operacyjne zaowocowały ustaleniem miejsca przebywania poszukiwanego listem gończym. Przy współpracy z funkcjonariuszami KWP w Olsztynie oraz KWP w Łodzi, policjanci doprowadzili do zatrzymania poszukiwanego 40-latka. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wspólne działania prowadzone przez gołdapskich kryminalnych oraz policjantów z Olsztyna i Łodzi przyniosły kolejny sukces. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Olsztynie oraz KWP w Łodzi 40-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym został zatrzymany w Łodzi.

Do zdarzenia doszło w środę (13.03.2024 r.) kilka minut przed godziną 22:00, kiedy to poszukiwany od dłuższego czasu gołdapianin opuszczał Kasyno.

Za popełnione przestępstwo Sąd skazał 40-latka na karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dzięki skutecznym działaniom gołdapskiej, olsztyńskiej i łódzkiej Policji poszukiwany został zatrzymany i doprowadzony przed wymiar sprawiedliwości.

Jest to dowód na profesjonalizm i determinację funkcjonariuszy. Ich ciężka praca i współpraca z innymi jednostkami Policji przyniosła pozytywne rezultaty.

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Rol-Masz