Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego źródło zdjęcia:

W dniu dzisiejszym (30.09) w Urzędzie Miejskim w Gołdapi odbyło się Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Głównym tematem spotkania było przygotowanie Gminy Gołdap na wypadek zwiększenia w okresie jesienno-zimowym przypadków zachorowań na COVID-19. Omówione zostały sposoby zapobiegania zakażeniom koronawirusem oraz postępowania na wypadek wystąpienia ogniska wirusa. Pani Judyta Ruszewska z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Gołdapi przekazała zalecenia dotyczące zapobieganiu zakażeniom wirusem COVID-19 oraz przedstawiła obecną sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa na terenie naszej gminy.

Komentarze

 • qwerty

  2020-10-01 09:07:32

  Rodzinni rodzinnymi - niech starostwo się otworzy. Pozabarykadowywali się ławkami. niech się ubiorą , maski założą i pracują jak każdy inny. Kawki sobie pija odizolowani od wszystkich. A lekarzy się czepiacie. dobry przykład od góry iść powinien.

 • Obywatel X

  2020-09-30 17:01:16

  To czyli co, system zabezpieczenia sanitarnego i medycznego w Gołdapi funkcjonuje właściwie i jest gotowy. A co z procedurami ewentualnościowymi? Są opracowane i wdrożone odpowiednie procedury i funkcjonują? Nie widać na zdjeciu przedstawicieli służb medycznych. Ten zespół to fikcja, czy osoby zajmujące się w gminie zarządzaniem kryzysowym mają przygotowanie w tym zakresie?

 • Ona 35

  2020-09-30 16:02:08

  W tym okresie to jak co roku grypa i przeziębienie panują a nie jakiś zasrany COVID, nie oszukujmy się ale ludzie już swoje odchorowali między lutym a marcem zanim te pseudo wirusowe zakażenia w obieg medialny weszły ;) Przestańcie pajacować i lepiej dajcie ludziom co stracili pracę lub mają zmniejszone zarobki jakieś zasiłki, a nie promujecie bezrobocie i robienie dzieci na łapu capu. Zajmijcie się drogami zniszczonymi i zapomnianymi budynkami bo ludzie muszą na stancjach się włóczyć, zamiast mieszkanie od gminy dostać a kasę większą za stancje płacą niż czynsze. Przychodnia niech się otworzy a nie sraczki dostają a pod przychodnią ludzie prawie umierają a nie jakieś teleporady. W Biedrze, Lidlu, Tesco już wirusów nie ma? Pic na wodę.