OGŁOSZENIA

Posadź drzewo na 453 urodziny Gołdapi!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, grupy nieformalne, zakłady pracy, organizacje pozarządowe, instytucje i wszystkich chętnych do udziału w akcji „Łączą Nas Drzewa” 453 drzewa na 453 urodziny Gołdapi.

Zgłaszający się do akcji otrzyma sadzonki drzew, które będzie mógł posadzić w wybranym przez siebie miejscu (po uzgodnieniu z organizatorem). Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia 2023 roku.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi: https://www.goldap.pl/…/lacza-nas-drzewa-453-drzewa-na…

Formularz należy dostarczyć w wersji papierowej lub elektronicznej do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap, e-mail: pom@goldap.pl

Informacje o akcji: Wydział Współpracy, Komunikacji Społecznej i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi – Urszula Glińska – tel. 87 615 60 63.

Akcja organizowana jest przez Urząd Miejski w Gołdapi i Nadleśnictwo Gołdap.

Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Redakcja TerazGoldap.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji.