Popularna sieć sklepów już w Polsce!

Popularna sieć sklepów już w Polsce! źródło zdjęcia:

Firma właśnie uruchomiła polską stronę internetową, tym samym potwierdziła pogłoski, którymi wielu zainteresowanych żyło już od kilku miesięcy.

Primark, czyli popularna irlandzka sieć sklepów z ubraniami i akcesoriami  już niedługo wejdzie na polski rynek. Otwarcie sklepu to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń miłośników zakupów i wyprzedaży. 

Primark oficjalnie potwierdził, że jego pierwszy sklep w Polsce ruszy wiosną 2020 roku. Jak się okazuje, ma on zostać otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Firma rozważa również wynajęcie lokalu pod kolejny sklep w stolicy. Z informacji serwisu Handelextra.pl wynika, że drugi sklep miałby zostać otwarty w warszawskim centrum handlowym Atrium Promenad. 

Primark powstał w 1969 roku w Dublinie. Firma oferuje bardzo duży wybór ubrań, butów czy akcesoriów. Asortyment irlandzkiej sieciówki cieszy się ogromną popularnością głównie ze względu na swoją bardzo niską cenę i częste wyprzedaże sezonowe. Pierwsze sklepy poza Wyspami Brytyjskimi irlandzka sieć otworzyła w 2006 roku w Hiszpanii. Obecnie firma posiada ponad 373 sklepy między innymi w Belgii, Holandii, Niemczech i Austrii.

 

Źródło: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Primark-Warszawa-2019-gdzie-i-kiedy-otwarcie-pierwszego-sklepu-w-Polsce

Komentarze    Brak komentarzy