OGŁOSZENIA

Pomysł na jesienny wieczór? Tylko w Kinie Kultura

Nie masz pomysłu na chłodny jesienny wieczór, ale nie chcesz spędzać go w domu? Sprawdź propozycje Kina Kultura w Gołdapi. 

W sobotę i niedzielę o godzinie 16:00 wyemitowana zostanie animowana produkcja dla najmłodszych pod tytułem ,,Mama Mu wraca do domu”. 

Mama Mu to krowa nietypowa! Ciekawska, zabawna i zawsze wyluzowana. Jednak wizyta światowego bociana zmusi ją do odpowiedzi na ważne pytanie: Czy mała farma jest w stanie pomieścić wszystkie jej przygody? Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy! Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian-obieżyświat, uporządkowane życie wywraca się do góry nogami. Mama Mu, zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż.

O godzinie 17:30 zarówno w sobotę jak i niedzielę zostanie wyemitowany pełnometrażowy film dokumentalny „Ania”.

Wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret wyjątkowej kobiety. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominają m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Rodzina opowiada o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiadają o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku. Telewizja Polska jest producentem filmu.

O 19:30 wyemitowana zostanie ostatnia propozycja pod tytułem ,,GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABY POŚLE”.

W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie podaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

Życzymy udanego seansu i ciepłego weekendu!  

Eko-pal
Sauna
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Proniek
Rostek, Rawinis
Ubezpieczenia
Beauty Space