Policjantka interweniowała wobec mężczyzny bez maseczki. Doszło do szarpaniny [WIDEO]

Policjantka interweniowała wobec mężczyzny bez maseczki. Doszło do szarpaniny [WIDEO] źródło zdjęcia: Autor: Screen z YouTube: Twój Kurier Olsztyński

Do incydentu doszło w poniedziałek 12 października w Giżycku w centrum miasta. Patrol policji interweniował wobec mężczyzny, który nie miał zakrytych ust ani nosa. Finalnie doszło do pościgu, szarpaniny oraz walki w parterze. Całe zajście zostało nagrane telefonem i trafiło do sieci.

Świadek zdarzenia: załóż to, bo zarazisz pół miasta

Całe zajście opisał Twój Kurier Olsztyński. Na załączonym nagraniu oprócz interwencji oraz walki policjantki z mężczyzną widać również agresywne zachowanie świadka zdarzenia. Ten wyraźnie popiera rządowe obostrzenia i ma ogromne pretensje do kompana zatrzymanego, który prawdopodobnie nie miał maseczki ochronnej na twarzy. Odchodząc rzucił (…) „załóż to, bo zarazisz pół miasta”.

 

36-latek usłyszał zarzuty

Mężczyzna odpowie za znieważenie funkcjonariusza na służbie oraz naruszenie nietykalności. Do zarzucanych czynów nie przyznał się i nie złożył wyjaśnień. Po zakończeniu czynności mężczyzna otrzymał od giżyckich policjantów maseczkę ochronną, w której zasłaniając usta i nos opuścił budynek komendy. Nie kwestionował jej stosowania.

Źródło: Twój Kurier Olsztyński

Komentarze    Brak komentarzy