OGŁOSZENIA

Policjanci uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo

Szybka i zdecydowana reakcja gołdapskich policjantów przyczyniła się do uratowania życie mężczyzny, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki profesjonalizmowi funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

W minioną niedzielę (05.11.2023r.) około godziny 15:00 dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety, która rozpaczliwie wołała o pomoc. Zgłaszająca poinformowała, że jej partner zagroził, że odbierze sobie życie. 

Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze ruchu drogowego. Mundurowi podczas sprawdzenia terenu posesji odnaleźli mężczyznę na poddaszu i udaremnili jego zamiary. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów oraz profesjonalnie udzielonej pierwszej pomocy nie doszło do tragedii.

Ratowanie ludzkiego zdrowia i życia to jeden z elementów policyjnej służby. Dynamiczna interwencja zakończona ocaleniem zdrowia, życia, mienia to powód do dumy oraz motywacja do dalszej służby. Jeśli Ty również pragniesz czuć satysfakcję ze swojej pracy i nieść pomoc innym – wstąp w nasze szeregi!

Osoby zainteresowane służbą w Policji zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Każda osoba, która zmaga się z trudnymi chwilami, nie potrafi sama sobie pomóc, a tej pomocy potrzebuje, może skorzystać ze wsparcia specjalistów. Nie wstydź się zadzwonić! Są osoby, które czekają na Twój telefon. Nie stawiają diagnozy, nie leczą, bo tego nie da się zrobić przez telefon. Ale wysłuchają, podpowiedzą co robić i udzielą wsparcia. Wytłumaczą też na czym polega np.: leczenie depresji oraz terapia osób z rozpoznaną depresją.

Więcej szczegółów znajdziesz też na stronie: https://zapobiegajmysamobojstwom.pl/, https://pokonackryzys.pl/.

KPP Gołdap

Ubezpieczenia
Fotowoltaika
Rol-Masz
PK Serwis 2023