OGŁOSZENIA

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kolniszki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letnia kierująca osobową hondą włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu autobusem.

Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Suwałkach gdzie lekarz stwierdził jedynie niegroźne potłuczenia ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15.25 w Kolniszkach na drodze powiatowej.

Oficer dyżurny gołdapskiej komendy zgłoszenie o wypadku otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Natychmiast na miejskie pojechał patrol gołdapskiej drogówki.

Funkcjonariusze potwierdzili, że doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i rejsowego autobusu, którym podróżowało czworo pasażerów. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zbadali stan trzeźwości uczestników, którzy okazali się być trzeźwi.

Kierująca samochodem osobowym została przewieziona do szpitala w Suwałkach. Pasażerowie autobusu nie potrzebowali pomocy medycznej. Następnie mundurowi ustalili bezpośrednich świadków i przeprowadzili oględziny.

Wstępnie ustalono, że kierująca osobówką włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia się pojazdów.

Z informacji uzyskanych ze szpitala okazało się że 45-latka doznała jedynie ogólnych potłuczeń ciała w związku z czym zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Eko-pal
Rostek, Rawinis
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Sauna
Proniek
Rol-Masz
Beauty Space