OGŁOSZENIA

Policjanci nieustannie dbają o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników dróg!

Priorytetem gołdapskich policjantów jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczniom w drodze do szkoły jak i w trakcie powrotów do swoich domów. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży mundurowi przez cały wrzesień systematycznie spotykali się z uczniami w szkołach.

Uświadamiali o właściwych i bezpiecznych zachowaniach na drodze, przypominali o noszeniu elementów odblaskowych i przestrzegali przed innymi zagrożeniami.

Przez cały wrzesień policjanci gołdapskiej komendy spotykali się z dziećmi i młodzieżą w szkołach w ramach akcji pn. „Bezpieczna droga do szkoły”.

Celem tych działań była edukacja najmłodszych użytkowników dróg w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, propagowanie bezpiecznych zachowań, zachęcanie do korzystania z elementów odblaskowych. Dzielnicowi oraz profilaktycy odbyli spotkania w łącznie piętnastu szkołach naszego powiatu, gdzie podczas pogadanek przekazywali wiedzę na temat prawidłowego poruszania się po drodze.

Dodatkowo wczoraj w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się piknik z okazji pożegnania lata, w którym uczestniczył Komendant Powiatowy Policji, inspektor Dariusz Stachelek. Szef gołdapskich funkcjonariuszy zasilił grono jury, które wyłoniło laureatów konkursu szkolnego na najpiękniejszy jesienny bukiet.

Wydarzenie było idealną okazją do kontynuowania rozmów z uczniami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Mundurowi odpowiadali na liczne pytania uczestników imprezy, rozdawali ulotki informacyjne dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły oraz elementy odblaskowe.

Proniek
Eko-pal
Beauty Space
Sauna
PK Serwis 2023
Rol-Masz