POJECHALI NA INTERWENCJĘ DOMOWĄ, A W DZIECIĘCEJ SYPIALNI ZNALEŹLI UPRAWĘ KONOPI

POJECHALI NA INTERWENCJĘ DOMOWĄ, A W DZIECIĘCEJ SYPIALNI ZNALEŹLI UPRAWĘ KONOPI źródło zdjęcia: Obraz tdfugere z Pixabay

Oleccy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o uprawę konopi. Mężczyzna wpadł po zgłoszeniu, że znęca się nad dziećmi.

   

 

   Wczoraj (03.05.2020 r.) po godz. 02:00 policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego oleckiej komendy zostali skierowani na interwencję do jednej z rodzin zamieszkującej na terenie Olecka. Jak wynikało ze zgłoszenia mieszkający tam 38-latek miał znęcać się nad swoimi dziećmi.

Kiedy policjanci zjechali na miejsce w mieszkaniu był spokój. Aby dokładnie sprawdzić czy w rodzinie nie dzieje się nic złego weszli do mieszkania. Tam od razu poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Kiedy zajrzeli do sypialni dziecięcej zauważyli kilkadziesiąt roślin konopi rosnących w doniczkach i plastikowych kubeczkach.

38-latek przyznał, że to jego uprawa. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 42 rośliny konopi, a mieszkaniec Olecka został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia spawy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za uprawę konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP OLECKO

Komentarze    Brak komentarzy