OGŁOSZENIA

Podwyżki prądu to już nowa „normalność”. Jednak rachunki coraz bardziej przerażają…

W latach 2020 i 2021 ceny energii wzrosły. W 2022 roku podwyżki są jeszcze wyższe, a na 2023 szykują się kolejne.

  • Rachunek za prąd w 2022 roku wzrósł o ok. 24% w stosunku do 2021.
  • W 2022 cena energii czynnej wzrosła o ok. 37%, a koszt dystrybucji o 8%.
  • Średnia cena 1 kilowatogodziny (kWh) w Polsce wynosi 77 gr w 2022 roku.

Najniższa podwyżka ma wynieść 6% do końca 2022 roku.

Niektórzy z Was mogą uniknąć nieustannie wzrastających cen prądu, koryzstając z usług lokalnej firmy! 

Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie na znaczne zaoszczędzenie na rachunkach za prąd! 

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, prowadzisz gospodarstwo lub firmę to ta oferta jest dla Ciebie! 

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką i produkcją czystego prądu z darmowej energii słonecznej dla swojego domu? Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą energia czerpana prosto ze słońca i skorzystaj z usług lokalnej firmy  EKO-INSTAL.MAZURY! 

Kontakt:
Grzegorz Chocianowicz 
      tel: 513 300 715
 

Eko-Instal Mazury to lokalny wykonawca instalacji fotowoltaicznych z Gołdapi. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie paneli fotowoltaicznych, a jej właścicielem jest Grzegorz Chocianowicz. 

W swojej ofercie posiadają nie tylko sam montaż paneli, ale przede wszystkim pomoc i zaangażowanie w cały proces, który dla wielu wydaje się być skomplikowanym. 

Eko-Instal.Mazury każdego klienta traktuje indywidualnie, oferuje darmową wycenę, w trakcie której przede wszystkim doradzi, na jakie panele fotowoltaiczne powinieneś się zdecydować, jaki wybrać falownik oraz dobierze odpowiednią konstrukcję- dachową lub gruntową. Ich wiedza oraz doświadczenie sprawią, że instalacja zostanie dobrana odpowiednio do Twoich potrzeb. 

Firma zajmuje się również zgłaszaniem instalacji do zakładu energetycznego oraz Straży Pożarnej, a także pomocą w uzyskaniu dofinansowania z programów takich jak:

  • CZYSTE POWIETRZE
  • MÓJ PRĄD 
  • AGROENERGIA 
  • TERMOMODERNIZACJA
Po zakończonym procesie instalacji Wasza fotowoltaika nadal pozostanie pod ścisłą kontrolą wykonawcy.
 
Posiada on aplikacje, dzięki którym ma możliwość stałej obserwacji i kontroli instalacji. W razie wystąpienia jakichkolwiek błędów lub usterek będzie o tym wiedział, co umożliwi szybką reakcję i wyeliminowanie potencjalnego problemu.
 

Przez ostatnie 2 lata fotowoltaika w Polsce była jednym z najszybciej rozwijających się sektorów OZE. Według szacunków Instytutu Energetyki Odnawialnej Polska prawdopodobnie zajmuje trzecie miejsce (po Niemcach i Brytyjczykach) na świecie pod względem ilości mikroinstalcji fotowoltaicznych.

W 2015 r. w Polsce funkcjonowało 4 tys. prosumentów, obecnie jest ich prawie milion.

Aktualnie Polacy trwają w przekonaniu, że fotowoltaika po 1 kwietnia 2022 jest nieopłacalna, nie mając podstawowych informacji o net-bilingu, zasadach jego działania i rozliczania. 

Obecnie fotowoltaika może znacznie pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i oszczędzić Ci zmartwień związanych z rosnącymi cenami prądu! 

Nie zwlekaj i już dziś powiedz „TAK!” fotowoltaice!
 
Bądź niezależny 
Wybierz lokalnie 
Wybierz Eko 
Wybierz EKO-INSTAL. MAZURY !