OGŁOSZENIA

Podczas zakupów ukradła telefon pracownikowi sklepu

Zaledwie kilka dni od zgłoszenia gołdapscy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież telefonu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. 44-latka usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do czynu. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, 18 stycznia br., policjanci z gołdapskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży telefonu na terenie Gołdapi. Z informacji wynikało, że kobieta w średnim wieku podczas zakupów ukradła telefon pracownikowi sklepu. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie oraz zabezpieczyli zapis ze sklepowego monitoringu.

Pokrzywdzona oszacowała wartość start na kwotę 800 złotych. Już po kilku dniach kryminalni zajmujący się sprawą ustalili i wytypowali kobietę mogącą mieć związek z kradzieżą telefonu.

Mundurowi zatrzymali 44-latkę i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili jej zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Policjanci odzyskali też skradziony telefon. Zgodnie z kodeksem karnym kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Gołdap

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Rol-Masz