OGŁOSZENIA

Pioruny z medalowym dorobkiem zakończyły II Rundę Klubowego Pucharu Polski!

W dniach 5–6 kwietnia 2025 roku w Kościerzynie odbyła się II Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu, która przyciągnęła 205 zawodników z 14 klubów z całego kraju. Wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentantów MUKS PIORUN Gołdap, którzy pod opieką trenera Adama Kozłowskiego spisali się znakomicie, zdobywając aż 13 medali: 5 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe! 💪

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli:

Laura Kozłowska – 1. miejsce w klasyfikacji generalnej kat. C
Oskar Kozłowski – 2. miejsce w klasyfikacji generalnej kat. B

Laura Kozłowska była bezkonkurencyjna – każdy jej start kończył się miejscem na najwyższym stopniu podium, a przy tym znacznie poprawiła swoje rekordy życiowe. Brawo!

Zdobyte medale:

Laura Kozłowska
• 1. miejsce – 50m BF
• 1. miejsce – 100m BF
• 1. miejsce – 200m BF
• 1. miejsce – 400m BF

Oskar Kozłowski
• 1. miejsce – 400m BF
• 2. miejsce – 50m BF
• 2. miejsce – 100m BF
• 2. miejsce – 200m BF

Wojciech Prochowicz
• 2. miejsce – 400m BF
• 3. miejsce – 100m BF
• 3. miejsce – 200m BF

Inga Naszkiewicz
• 3. miejsce – 100m SF
• 3. miejsce – 400m SF

Świetne występy zanotowały również Julia Deptuła i Blanka Bukwaś, które poprawiły swoje życiówki i zaprezentowały bardzo dobrą formę.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągnięć i trzymamy kciuki za dalsze starty – przed nimi Mistrzostwa Polski i Klubowy Puchar Świata w Barcelonie!

Podziękowania kierowane są do Pana Marka Słowikowskiego, właściciela firmy Z.O. Słowikowscy, oraz Radnego Powiatowego Pana Piotra Mościńskiego za pomoc w organizacji wyjazdu.

Działalność klubu jest współfinansowana ze środków Gminy Gołdap.

Ubezpieczenia
Naprawa Motorów
Fotowoltaika