OGŁOSZENIA

„PIORUNY” po raz pierwszy startowały w zawodach poza granicami kraju!

W dniach 28-30.04 zawodnicy gołdapskiego Pioruna startowali w XVII CMAS Finswimming World Cup 2023, Round 4 Klaipėda, Lithuania. W zawodach udział wzięło ponad 270 zawodników z 9 krajów (Litwa, Polska, Estonia, Austria, Turcja, Ukraina, Jordania, Finlandia, Czechy).

Nasz klub reprezentowali: Laura Kozłowska, Antek Kisielewski i Oskar Kozłowski. Były to ich pierwsze zawody poza granicami naszego kraju i stanęli oni na wysokości zadania, godnie reprezentowali nasz klub oraz miasto.

W najlepszym występie na 400m BF Oskar otarł się o podium i zajął bardzo wysokie 4. miejsce. Antek wygrywając swój wyścig uplasował się na bardzo dobrym 10. miejscu. Laura jako najmłodsza zawodniczka uzyskała czas dający jej 9. lokatę. Bardzo mocno popłynęli również na dystansie 200m BF, gdzie każdy z nich wygrał swoją serię i znacząco poprawił swój rekord życiowy. Wystartowali także na dystansach 50m BF i 100m BF.

W swoich startach chłopcy rywalizowali z zawodnikami starszymi od siebie o 2-3 lata, a Laura konkurowała z zawodniczkami starszymi nawet o 5 lat. Dlatego też uzyskane wyniki to ich WIELKI sukces oraz duże rokowania na przyszłość. Podczas każdego wyścigu wszyscy poprawili swoje czasy. A udział w tak prestiżowej imprezie i zmierzenie się z najlepszymi dał im olbrzymie doświadczenie.

Beauty Space
Proniek
Sauna
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Rostek, Rawinis
Eko-pal
Ubezpieczenia