OGŁOSZENIA

Piorunki Mistrzami Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach !

W ubiegłą sobotę  (18.06. br.) po raz pierwszy zawodnicy klubu MUKS Piorun Gołdap wzięli udział w Mistrzostwach Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach na wodach otwartych !

Z powodu niskiej temperatury wody (18 stopni) dystanse zostały skrócone i zawodnicy do pokonania mieli odcinek  400-1200m.

Wielu zawodników zwłaszcza z młodszych kategorii nie ukończyło wyścigu, oczywiście Gołdapskie Piorunki stanęły na wysokości zadania. Wszyscy ukończyli swoje starty i to na pierwszych miejscach z bardzo duża przewagą.

Sztafeta w składzie: Laura Kozłowska, Inga Naszkiewicz, Julek Walkiewicz i Antek Kisielewski na dystansie 4x400m, uplasowali się na pierwszym miejscu zdobywając tytuł Mistrza Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach kat. D.

Drużynie należą się ogromne gratulacje, bowiem aż sześcioro naszych zawodników zdobyło tytuły Mistrzów Polski!!