OGŁOSZENIA

Piknik Rodzinny „Western Party” w Więckach – Przygoda, której powinien doświadczyć KAŻDY!

W piątek, (7 czerwca 2024r.), mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym Pikniku Rodzinnym o nazwie „Western Party”, który odbył się w malowniczej miejscowości Wiecki.

To wydarzenie było czymś zupełnie innym niż wszystko, co mieliśmy dotychczas okazję zobaczyć.

Piknik rozpoczął się w kowbojskim klimacie, a pierwszymi gwiazdami były dzieci, które wystąpiły ze swoimi artystycznymi popisami. Ale to dopiero początek. Tego dnia każdy mógł skorzystać z niezliczonych atrakcji i animacji zupełnie za darmo!

Niepowtarzalny klimat tej imprezy można było poczuć od razu, gdy weszło się na teren imprezy.

W przerwach między zabawami, uczestnicy mogli rozkoszować się darmowymi przysmakami, takimi jak ciasta, torty, popcorn, wata cukrowa czy pyszne kiełbaski z grilla. Na terenie pikniku można było spotkać nawet prawdziwe lamy, które przyciągały uwagę wszystkich dzieci swoją obecnością.

Podczas zabaw nie zabrakło emocji związanych z konkursami na najlepsze „Rodzinne Przebranie”. Zabawy i konkursy prowadzili nauczyciele. W jednym z konkursów panowie mieli za zadanie wbijać gwoździe w „podkowę” na stole. Nagrody – paczki gwoździ i młotki – były nietypowe, ale symboliczne i przezabawne.

Atmosfera była fantastyczna, a każdy uczestnik wydarzenia był uśmiechnięty i pełen zaangażowania. Duża część rodziców pojawiła się na pikniku przebrana za prawdziwych kowbojów. Kapelusze, czerwone kraty, zabawkowe pistolety, krowy, siano – to wszystko kojarzy się z westernem i oczywiście było.

Dzieci miały szansę na niecodzienne doświadczenia, takie jak „dojenie krowy” – rzeźba krowy przypominała wielkością prawdziwe zwierzę, była realistyczna, a z wymion leciało mleko. 

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu w Więckach. Dziękujemy serdecznie organizatorom za współpracę oraz za wspaniałą atmosferę i poczęstunek.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć klimat imprezy- zapraszamy do obejrzenia filmu, a pod nim galerii zdjęć. 

Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia można pobrać pod tym linkiem:

https://drive.google.com/drive