OGŁOSZENIA

Pijany wszczynał awantury i znęcał się nad bratem

Wszczynał awantury i rzucał przedmiotami, a przy tym groził pozbawieniem życia oraz wulgarnie wyzywał i poniżał. Za znęcanie się nad bratem agresor został zatrzymany. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zastosowali zakaz zbliżania się 39-latka do pokrzywdzonych.

We środę 30.11.2022r. kilka minut po godzinie 21:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi interweniowali w mieszkaniu jednej z rodzin na terenie miasta. Zgłaszający mężczyzna poinformował oficera dyżurnego, że jego pijany brat wszczyna awantury. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili agresywne zachowanie sprawcy interwencji.

Aby chronić osobę pokrzywdzoną przemocą domową, policjanci natychmiast zatrzymali agresora, który trafił do policyjnego aresztu. W związku z podejrzeniem wystąpienia przemocy domowej w tej rodzinie mundurowi sporządzili niebieską kartę. Następnie policjanci wydali zakaz zbliżania się zatrzymanego do pokrzywdzonego.

Policjanci apelują do osób pokrzywdzonych, aby jak najszybciej przerwały łańcuch przemocy i nie bały się zgłaszać tego odpowiednim instytucjom, które służą pomocą. Prosimy również o reakcję świadków, sąsiadów, rodzinę. Pamiętaj! Nie reagujesz – akceptujesz!

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Rol-Masz