Pijany spowodował kolizję drogową.

Pijany spowodował kolizję drogową. źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/jazda-po-pijanemu-pijany-alkohol-808790/

Gołdapscy policjanci zatrzymali pijanego kierującego, który spowodował kolizję drogową. 25-latek prowadził pojazd, mają blisko promil alkoholu w organizmie. Ponadto mieszkaniec gminy Gołdap jadąc w takim stanie, spowodował kolizję drogową. Sprawca już stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło w pierwszy dzień nowego roku, około godziny 11.30 na ul. Warszawskiej w Gołdapi. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Audi nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył Hyundaia, którym podróżowały trzy dorosłe osoby. Na szczęście nikt nie został ranny. Następnie policjanci sprawdzili stan trzeźwości 25-leniego sprawcy zdarzenia. Okazało się, że prowadził samochód, mając blisko promil alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 25-latka oraz nie dopuścili do dalszej jazdy.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna nie kwestionował swojej winy, za co teraz będzie odpowiadał przed sądem. W najbliższym czasie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Gołdap

Komentarze    Brak komentarzy