OGŁOSZENIA

Pierwsze starty i pierwsze sukcesy PIORUNÓW w tym sezonie!

Wczoraj ( 12.03.23) zawodnicy MUKS Piorun Gołdap zakończyli I Rundę Klubowego Pucharu Polski  w Pływaniu w Płetwach w Kościerzynie.

Do zawodów zgłosiło się 240 zawodników z 13 klubów z Polski. Nasz klub i miasto reprezentowała dziesięcioosobowa grupa prowadzona przez trenera Adama Kozłowskiego.

Podczas całej imprezy zdobyliśmy 12 medali (1 złoty, 3 srebrne, 8 brązowych) w wyścigach indywidualnych i sztafetowych. Piorunki w większości swoich startów znacząco poprawili swoje czasy. Świetnie zaprezentowały się nasze młodsze zawodniczki Asia Chocianowicz, Blanka Bukwaś i Julia Deptuła.

Dziewczyny mimo debiutu w zawodach w płetwach w każdym swym wyścigu zajęły mocne miejsca.
Asia Chocianowicz i Antek Kisielewski zajęli III miejsca w klasyfikacji generalnej w swoich kat. wiekowych.