OGŁOSZENIA

Pierwsze miejsce dla siatkarzy ZSZ Gołdap

W czwartek, 29 września w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Gołdapi odbył się Turniej Rejonowy Licealiady Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Siatkowej chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, a najlepszą okazał się Zespół Szkół Zawodowych z Gołdapi w składzie: Kamil Jabłoński, Piotr Górski, Dominik Wawrukiewicz, Oskar Kozłowski, Mieszko Makarski, Olaf Rykaczewski, Piotr Kozic, który pokonał 2:0 – Zespół Szkół Sportowych z Ełku oraz 2:0 – Liceum Ogólnokształcące z Gołdapi.

Drugie miejsce zajęli gołdapscy licealiści (Oskar Stalewski, Alan Budziejko, Maciej Świętoń, Antoni Buraczewski, Michał Ostrowski, Tymoteusz Walc, Mateusz Racibor, Oskar Piniaga), którzy pokonali 2:0 – ZSS Ełk. Wszystkie zespoły otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Mieszka Makarskiego (ZSZ Gołdap).

Finał Wojewódzki odbędzie się również w Gołdapi, już 13 października, w którym wystąpią cztery najlepsze zespoły z województwa. W organizację turnieju włączyli się: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi i oczywiście Gołdapski Szkolny Związek Sportowy, który jest współfinansowany przez Gminę Gołdap.