OGŁOSZENIA

Piękne występy, śmieszne skecze i radosne świętowanie- Dzień Kobiet w GOKiP w Baniach Mazurskich

Nadzwyczaj świąteczny nastrój panował w sobotę 11 marca w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich. 

Okazją do wspólnego i radosnego świętowania, były obchody Dnia Kobiet. Wójt Gminy podczas wystąpienia, podkreślił doniosłą rolę kobiet w życiu społecznym, zawodowym i rodzinnym, która jest nie do przecenienia i złożył życzenia wszystkim Paniom, przekazując na ręce dyrektora GOKiP piękny, okolicznościowy tort.

Do życzeń dołączył się również Artur Ozimek, wiceprzewodniczący Rady Gminy, który złożył serdeczne życzenia dla wszystkich Pań, wręczając im z tej okazji kwiaty. Po oficjalnym powitaniu gości, rozpoczęła się część artystyczna.

Występy wokalne, skecze, scenki kabaretowe, to tylko niektóre z atrakcji, które tego dnia przygotowano dla uczestników wydarzenia. Było bardzo miło.

Piękne występy i śmieszne skecze, a wszystko to dzięki artystom, którzy zapewnili ogromną dawkę znakomitego programu artystycznego. Na scenie zaprezentowali się seniorzy z Klubu Seniora we Wróblu, chór Lisiacy z GOKiP, seniorzy z Klubu Seniora w Lisach, Milena Kisyk z GOKiP, seniorzy z Klubu Seniora w Budrach, Marzena i Jakub Kokocha z WCK oraz Anna Adamczyk z Sokółki.

PK Serwis 2023
Rostek, Rawinis
Rol-Masz
Beauty Space
Ubezpieczenia
Sauna
Proniek
Eko-pal