OGŁOSZENIA

” Piątka ” pożegnała lato w wyjątkowy sposób !

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów w Gołdapi tradycją jest organizacja uroczystego pikniku z okazji zakończenia lata. Tegoroczny piknik ze względu na warunki atmosferyczne odbył się w hali sportowej.

Jak co roku rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły stanęli na wysokości zadania przygotowując wiele atrakcji oraz wspaniały poczęstunek. Nie zabrakło pieczonych kiełbasek, wojskowej grochówki, wspaniałych ciast i wypieków, owoców, napoi, waty cukrowej. Uczniowie kręcili balony, wolontariusze z SP5 malowali twarze, a w fotobudce robiono zdjęcia.

Tor przeszkód przygotowany przez nauczycieli w-f pozwolił wykazać się umiejętnościami sportowymi. Jednak największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się zjeżdżanie. Psi patrol cudownie bawił się z dziećmi, a zajączek był wspaniałą maskotką do przytulania się i zdjęć.

Zaproszeni policjanci rozdawali odblaski, przypominając tym samym o nadchodzących szarych jesiennych dniach.

Dyrekcja Szkoły Podstawowe nr 5 im. Noblistów Polskich dziękuje Rodzicom, Panu Zbigniewowi Konobrockiemu Dyrektorowi OSiR , Panu Dariuszowi Stachelek Komendantowi Powiatowej Policji w Gołdapi, Pani Agnieszce Dziobkowskiej Dyrektor Biblioteki Publicznej, Pani Katarzynie Wierzbickiej Przewodniczącej Rady Rodziców za wsparcie w przygotowaniu tej uroczystości.

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Proniek
Beauty Space
Sauna
Eko-pal