Osoby protestujące przeciw decyzji TK w sprawie aborcji, zapowiedziały kolejny protest w Gołdapi

Osoby protestujące przeciw decyzji TK w sprawie aborcji, zapowiedziały kolejny protest w Gołdapi źródło zdjęcia:

W dniu 23.10 o godz. 19.00 w Gołdapi miał miejsce protest oburzonych decyzją Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Na Placu Zwycięstwa początkowo zebrało się kilka osób. Jednak po godz. 19.00 pojawiło się ich więcej. Uczestnicy manifestacji protestowali tam przeciwko czwartkowemu wyrokowi TK. Po godzinie 19.00 protestujący ruszyli ulicami miasta.

Osoby uczestniczące w piątkowym proteście zapowiedziały kolejny, który ma odbyć się w niedziele (25.10). Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą wyrazić swój sprzeciw wobec wyroku TK. Protestujący mają się spotkać o godzinie 12:30 przy zegarze na Placu Zwycięstwa.

Padły propozycję, żeby do protestu również dołączyli się rolnicy.

 

Niedziela godz 12:30 Plac Zwycięstwa przy Zegarze. Wszyscy chętni zbierzmy się by walczyć o prawa kobiet. Prawo wyboru. Sytuacja jest dramatyczna, nasz rząd odbiera nam kobietom nasze prawa Konstytucyjne zasłaniając się konstytucją, precz ze średniowieczem. Stop Katolickiemu Państwu

Więcej na: www.facebook.com/events/Piekło Kobiet

Komentarze

  • Juda

    2020-10-25 06:07:31

    Działajmy! Teraz budzimy się z ręku w nocniku. Jeśli nie powstrzymamy Podłości i Szubrawstwa oraz Purpurowo-Czarnej Mafii, jutro obudzimy się z ręką w imadle a pojutrze w baraku katolickiego obozu koncentracyjnego z szyldem "Dobra Zmiana czyni wolnym" nad bramą wjazdową (bramy wyjazdowej NIE BĘDZIE). Walczmy!