OGŁOSZENIA

Osłodź swoje Andrzejki dzięki niesamowitym boxom przygotowanym przez Niebo w Gębie!

Nadchodzą Andrzejki – magiczny czas pełen tajemniczych wróżb i zabaw. To święto, które każdy spędza na swój własny sposób. Dla niektórych to okazja do spotkania przyjaciół i rodziny, dla innych chwila refleksji nad przyszłością. Bez względu na to, jak zamierzasz celebrować ten dzień, jedno jest pewne – słodkości zawsze go umilą !

W tym roku zachęcamy Was do skorzystania z wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie na ten dzień, przez rodzinną firmę, o której z pewnością już nie raz słyszeliście. Mowa oczywiście o „Niebo w Gębie”.

To firma, która może pochwalić się niesamowitą pasją i miłością do NATURALNYCH i domowych wypieków, oferując Wam niesamowicie pyszne słodkości, które z pewnością umilą Wam zbliżające się Andrzejki.

Czym można się delektować, korzystając z andrzejkowej oferty „Niebo w Gębie” ?

Wybór jest naprawdę szeroki – od klasycznych smaków takich jak Raffaello, kinder country czy tiramisu, po serniki w przeróżnych wydaniach, szarlotkę, makowca i leśny mech. Wszystkie produkty są przygotowywane z najwyższej jakości, naturalnych składników, dzięki czemu każdy kęs jest wyjątkowy.

„Niebo w Gębie” przygotowała tę ofertę specjalnie dla Was, abyście uczcili ten dzień w wyjątkowy sposób!

Teraz pozostaje tylko wybrać, które smakołyki chcecie mieć na swoim stole podczas tej magicznej nocy.

Andrzejkowe MENU znajdziecie w galerii.

Rezerwacji można dokonywać do 27 listopada poprzez numer 579 335 294, bądź Facebooka.