OGŁOSZENIA

Ogromne zainteresowanie kiermaszem- sprawdź jak dużą kwotę zebrano !

Dzisiejszy dzień, 26 sierpnia, zapisze się głęboko w historii, jako chwila, gdy wspólnie z grupą „Mieszkańcy Bań Mazurskich i Przyjaciele”, rozpoczęliśmy niesamowitą falę dobroczynności na Kiermaszu Charytatywnym w Baniach Mazurskich, który odbył się tuż przy Zakładzie Fryzjerskim Pani Agnieszki Pluty.

Wydarzenie to służyło szczytnemu celowi – zbieraniu funduszy na wsparcie Maćka.

Impreza rozpoczęła się około 10:00, a już po godzinie wszystkie wypieki oraz wyroby garmażeryjne zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pozostały jedynie nieliczne sztuki pasteryzowanych przetworów, które również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To dowód na to, że ludzie potrafią stanąć razem, kiedy trzeba pomóc potrzebującym.

Najważniejszym osiągnięciem tego dnia była kwota, którą udało się zebrać. Grupa „Mieszkańcy Bań Mazurskich i Przyjaciele” zebrała ponad 12 tysięcy złotych na rzecz Maćka. Dla wszystkich, którzy wzięli udział w organizacji tego wydarzenia oraz dla hojnych darczyńców, chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność.

My, w ramach konkursu, również nie staliśmy z założonymi rękoma. Udało nam się zebrać 1 759 złotych, co jest fantastycznym wynikiem.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, a także za miłe przyjęcie i przede wszystkim za wsparcie dla Maćka. Wierzymy, że razem możemy zdziałać wiele i pomóc tym, którzy potrzebują naszej pomocy.

Jeśli chcielibyście dalej wesprzeć Maćka, zachęcamy do udziału w zbiórce, którą znajdziecie pod tym linkiem. Pamiętajmy, że warto pomagać, bo nawet najmniejszy gest może sprawić ogromną różnicę w czyimś życiu.

Na zakończenie dnia, chcielibyśmy Was zaprosić na Mecz Charytatywny, który właśnie trwa na kompleksie boisk „ORLIK” przy ul. Ketrzyńskiego w Baniach Mazurskich. Oprócz emocjonującego meczu organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które zapewnią rozrywkę dla całych rodzin.

W dniu dzisiejszym pokazaliśmy, że dobroć serca i chęć pomagania są w nas wszystkich. Niech to będzie przypomnienie, że wspólnie możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.

Dziękujemy, że byliście z nami na tym niesamowitym kiermaszu charytatywnym!